2010 | Dolomieten
|
|
We waren al snel (zie de Route ideeën) erover uit dat we dit jaar maar weer eens naar de Dolomieten in Italië moeten gaan.
Als start- en eindpunt is gekozen voor het dorpje Prags (Italiaans: Braies) in het Hochpustertal (ongeveer 1048 km vanaf Eindhoven).
Na heel wat aanvragen gedaan te hebben, hebben we eindelijk een geschikt onderkomen gevonden in het Pragser tal: Hotel Trenker.
|
Volg het live verslag (als het lukt om ter plekke een verbinding te krijgen)!
De foto's zijn te vinden in het foto album.
|
De voorlopige dag indeling (afstanden en hoogtemeters zijn schattingen): |
Dag |
Etappe |
Afstand |
Hoogtemeters |
Overnachting |
1 |
Prags(1221m) - Plätzwiese - Forcola Lerosa - Sennes Hütte(2116m) |
39,2 km |
+2104m |
Sennes Hütte |
2 |
Sennes Hütte - Limojoch - Cort. d'Ampezzo - Forc. Ambrizzola - Rif. Citta di Fiume(1913m) |
48,3 km |
+2385 m |
Rifugio Citta di Fiume |
3 |
Rif. Citta di Fiume - Alleghe - Forcella San Tomaso - Passo San Pellegrino(1914) |
44,1 km |
+2515 m |
Albergo Miralago |
4 |
Passo San Pellegrino - Passo le Selle - Campitello - Mahlknechtjoch - Tierser Alpl Hütte - Schlernhaus(2457m) |
38,9 km |
+2398 m |
Schlernhaus |
5 |
Schlernhaus - Ortisei - Brogles Alm - Schlüter Hütte(2298) |
51,6 km |
+2199 m |
Schlüter Hütte |
6 |
Schlüter Hütte - Gömajoch(2109) - Antermoi(1463) - Sankt Vigil(1193m) - Somamunt(2283m) - Prags(1221m) |
50,6 km |
+2023 m |
Hotel Trenker |
|
Totaal |
272,6 km |
+13.624m |
|